Facebook Pixel

Reservdels kit WL05

Reservdels kit som passar till:
Snow (Wltoys 12429)
Se vad paketet innehåller nedan.


SKICKAS INOM 1-2 DAGAR


FRAKTFRITT


ROLIGT

250:-
Tillgänglighet: I lager
Artnr
841356

Detta är ett reservdels kit till Snow (Wltoys 12429).

Paketet innehåller:

0005 - H/V Styrspindel(2st)
0006 - H/V Spindelhållare (2st)
1172 - Stag (Arm lever B) (2st)
1171 - Stag (Arm lever A) (2st)
1170 - Styrstag (2st)
0043 - Commutator (2st)
0077 - Ball A (8st)
0104 - Skruv M2.5*14
0359 - Skruv M3*12 (8st)
0097 - Skruv M3*10 (8st)
0075 - Ball C (8st)
0103 - Skruv M2.5*12 (8st)
0099 - Skruv M3*14 (8st)
0076 - Ball B (8st)
1157 - Drivaxel fram (4st)

Mer information
Vikt (kg) 0.5
Passar till Snow
Varumärke WLtoys
Detta reservdels kit innehåller: 0005, 0006, 1172, 1171, 1170, 0043, 0077, 0104, 0359, 0097, 0075, 0103, 0099, 0076, 1157
Write Your Own Review
Du recenserar:Reservdels kit WL05
Your Rating